Homeopata - Irydolog mgr Mieczysław Wiktor

Opinie pacjentów

"Leczę się u doktora Wiktora już piąty rok. Jego leki homeopatyczne zahamowały rozwój tej niszczącej choroby, jaką jest nowotwór" (kobieta, lat 40)

"Cierpię na kręgosłup. Pan doktor leczy mnie zabiegami chiropraktycznymi. Mam też chore serce i dokucza mi paradontoza. W ciągu trzech lat byłem tu już kilkanaście razy. Oczywiście, skutek tego leczenia jest niezwykle pozytywny. Gdyby tak nie było, na pewno bym tu nie przyjeżdżał." (mężczyzna, lat 50)

"Komórki rakowe nie rozwijają się dzięki terapii doktora Wiktora. Choroba została zatrzymana. To na pewno sprawiły leki homeopatyczne z gdańskiej apteki. Innych nie stosowałam. Miałam rok przerwy w zażywaniu leków i znów przyjechałam z Chojnic na kontrolę irydologiczną." (kobieta, lat 40)

"Moja żona przez 20 lat cierpiała na alergię. Byliśmy u najróżniejszych specjalistów w całej Polsce. Nikt nie być w stanie zlikwidować tego uczulenia. Dopiero gdy znalazła się u Wiktora, zajrzał jej w tęczówkę i wydał właściwą diagnozę. Zastosowała zestaw czterech kropli homeopatycznych, które musiała systematycznie, dokładnie w wyznaczone godziny zażywać. Po dwóch miesiącach takiego leczenia alergia całkowicie ustąpiła. Także w taki sam sposób Mieczysław Wiktor uchronił mnie przed zabiegiem operacyjnym." (dyrektor gdańskiego przedsiębiorstwa)

"Sportowiec, lekkoatleta. Niestety dowiaduje się, że oprócz typowych dla biegaczy dolegliwości ze ścięgnami Achillesa (z tym przyszedł) już niebawem pojawić się kłopoty z nerkami. Jeszcze nie bolą, ale kiedy zaczną, pozostanie jedno wyjście - operacja. Więc na nerki Wiktor zapisuje cały zestaw ziół, na Achillesy kąpiele w wywarze z owsianej słomy."

Katalog Firm By Gigabit